Hakkımızda

HAKKIMIZDA

17 yıl önce kurulan firmamızın yegane amacı, ekonomik rakamlara profesyonel bir hijyen hizmeti vermektir. Bu emelimiz doğrultusunda teknolojiyi de yanımıza alarak, her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Üstelik teçhizatlarımızın yanı sıra, bünyemizde çalışan tüm personellerimizin deneyim sahibi ve eğitimli olmasına ayrıca özen gösteriyoruz. Daima ulaşılabilir ve memnuniyet oranı yüksek bir firma olmamız sayesinde, sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biriyiz. Eğer sizler de temizlik konusunda hassassanız ve temizliğin kusursuz yapılması taraftarıysanız doğru adrestesiniz.

Temizlikte kaliteye önem vermekteyiz. Çünkü temizlik, beraberinde düzeni, hijyeni ve sağlığı da getirmelidir. Buna bağlı olarak da geçmişten günümüze,  yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli bir temizlik hizmeti için, asansörlü, vinçli sistemler gibi teknolojik teçhizatları aktif olarak kullanmaktayız. İstanbul’un en çok tercih edilen temizlik firmalarından biri olan bizler, kurulduğumuz günden bu yana en ekonomik rakamlar ile hizmet vermekteyiz. Üstelik verdiğimiz hizmet konusunda daima kusursuz olmayı ilke edinmiş durumdayız.

Firma olarak yalnızca evlerinize değil, işyerlerinize de hizmet getiriyoruz. Garantili temizlik prensibi ile ilk günden beri büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Her zaman planlamayı müşterinin isteği doğrultusunda yapan firmamız, günün her saatinde, en kaliteli malzemeler ile donanımlı temizlik sağlıyor. Ayrıca bizi diğerlerinden ayıran önemli bir özelliğimiz de bulunmaktadır. Firma olarak temizlediğimiz alanlarınızın daha kullanışlı ve modern olması için dizayn hizmeti de vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Amacımız her geçen gün büyümeye devam ederek, kaliteli temizlik hizmetini talep eden herkese ulaştırabilmek. Bunun için ekip ve ekipmanlarımızı geliştirmeye, büyütmeye özen gösteriyoruz. Temizlik sanıldığı kadar üstünkörü ve basit bir işlem olmadığı için, bu alanda bizimle birlikte çalışacak elemanlarımıza düzenli aralıklar ile eğitim veriyoruz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan organik temizleyiciler kullanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Firma olarak büyümeye ve daha fazla insanı, kurumu gerçek temizlik hizmeti ile tanıştırmaya kararlıyız. Temizliğe dair genel yargı hijyen getirmesi yönündedir. Elbette bunda haklılık payı olsa da, temizliğin kaliteli ve sağlığa zararlı temizleyiciler ile yapılmaması son derece önemlidir. Özellikle de evlerinizde evcil hayvan ya da küçük çocuk varsa, bu kıstas çok daha fazla önem taşımaktadır.  kurulduğumuz günden bu yana hep en sağlıklı ve en güçlü organik temizleyiciler kullandık. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve güvenini kısa sürede kazandık. Amacımız bu memnuniyet ve güveni, büyüterek faaliyetlerimize devam etmek.

NELER YAPTIK ?

Net Temizlik  Ailesi Olarak Size 17 Yıldır Temizlik Hizmeti Veriyoruz

1000+Temizlik Hizmeti
28Deneyimli Personel
999+Fabrika Temizliği
17Yıllık Tecrübe
Open chat