Pazartesi - Cumartesi : 07:00-19:00

Bize Ulaşın: 0 538 738 72 76

Taşeron Temizlik Hizmeti; 

İşyerinde temizlik firması tercih etmek size ekonomik yönden pek çok artı kazandıracaktır. Örneğin büyük alanlara sahip olan firmalar bünyelerinde temizlikçi çalıştıracaksa o zaman bu sayının yüksek tutulmasını sağlamak zorundadır. Hatta sizin bünyenizde barındırmış olduğunuz elemanın temizlik konusunda profesyonel bir yetisi olmayabilir. Ancak Net temizlik şirketi size profesyonel anlamda destek sağlayacaktır. Bu da hem sizin zamandan tasarruf etmeniz hem de daha sağlıklı ve temiz ortam oluşturmanızı sağlar. 

Firmalarınızda çalışan Net Temizlik personellerinin tüm sosyal hakları tarafımıza ait olmak ile beraber iş kıyafetleri ve müşteri isteğine göre ekipmanlarla beraber maaş, iş sağlığı güvenliği eğitimi, her türlü sosyal gider, sigorta primi, vergi vs. giderlerden olası iş kazası vb. sıkıntılardan şirketimiz sorumludur. 

Kurumsal olan firmalarla çalışıyor olmanız sizin güven duygunuzun daha da artmasına olanak sağlayacaktır. Kurumsal firmalar prensip sahibidir. Bu nedenle de işin devamlılığını esas aldıklarından her zaman sorunsuz bir temizlik hizmeti vermek isterler. Üstelik bünyesinde çalıştırdıkları her personellerinin arkasında dururlar.

Profesyonel
Hizmetlerimiz

Başlıca Hizmetlerimiz