Pazartesi - Cumartesi : 07:00-19:00

Bize Ulaşın: 0 538 738 72 76

Dış Cephe yapı malzemeleri zamanla oluşan hava kirliliği ve egzoz dumanları katranları ile kötü bir görünümün yanı sıra binanın gösterişini sarsmaktadır. Firmaların çoğunda çalışma ofisleri ve çalışanlar bulunmaktadır. Camların kirli ve kötü görüntüsü çalışma motivasyonunu düşürdüğü gibi güneş ışığını da kesmektedir bu durum çalışanların sağlığı ve çalışma motivasyonu için oldukça önemlidir.

Dış Cephe Temizliği bu yüzden çok önemlidir. Firmanızın müşteriler tarafından kötü görünmesini istemezsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketlerinin içerisinden bizi bulmak.

Dış Cephe Temizlik Makinası

Dış cephe temizliği makinesi vinç ve dağcı ekiplerinin yapamadığı veya peyzajların yoğun şekilde kullanıldığı projelerde deneyimli personellerce kullanılan ekipmandır. Suyu arıtarak saf su haline getiren bir makine uzun açılabilir hafif saplar ile dış cephede oluşan kir katranını saf suyun özelliği olan leke bırakmayacak şekilde temizler.

Yüzlerce ev, iş yeri, ofis, dükkan, resmi kurum, bankalar ve inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler verdik; Vermeye devam ediyoruz. Organizasyonumuzu her zaman müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurgularız ve kendi geleceğimiz için müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiririz.

Profesyonel
Hizmetlerimiz

Başlıca Hizmetlerimiz