Pazartesi - Cumartesi : 07:00-19:00

Bize Ulaşın: 0 552 619 99 62

Net Temizlik

Hakkımızda

Kurumsal firmalara kurumsal hizmetler vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız, Türkiye geneli yüzlerce firmaya profesyonel olarak temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız taşeron temizlik hizmeti, belirli veya belirsiz süreli sözleşme esaslı temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz İSG konularında ve mesleki yeterlilik standartlarına uygun personellerden oluşmaktadır. Şirketimizin ana merkezi İstanbul'da bulunmaktadır, ancak Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hizmet verebilmektedir. Firmamızın temel prensibi sizlerin memnuniyetidir. İsteklerinizi dikkate alır ve çözüm odaklı ilerleme sağlar. Firmamızın gerekli tüm yeterlilik belgelerine ve kendi alanında birçok sertifikaya sahiptir. Şirketimizi daha yakından tanımak veya daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için, referanslarımızı inceleyebilir, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya tüm sertifika ve yeterlilik belgelerimizi talep edebilirsiniz. 

Hakkımızda

  • Hakkımızda
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz

Kurumsal firmalara kurumsal hizmetler vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız, Türkiye geneli yüzlerce firmaya profesyonel olarak temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız taşeron temizlik hizmeti, belirli veya belirsiz süreli sözleşme esaslı temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz İSG konularında ve mesleki yeterlilik standartlarına uygun personellerden oluşmaktadır. Şirketimizin ana merkezi İstanbul'da bulunmaktadır, ancak Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hizmet verebilmektedir. Firmamızın temel prensibi sizlerin memnuniyetidir. İsteklerinizi dikkate alır ve çözüm odaklı ilerleme sağlar. Firmamızın gere

Amacımız her geçen gün büyümeye devam ederek, kaliteli temizlik hizmetini talep eden herkese ulaştırabilmek. Bunun için ekip ve ekipmanlarımızı geliştirmeye, büyütmeye özen gösteriyoruz. Temizlik sanıldığı kadar üstünkörü ve basit bir işlem olmadığı için, bu alanda bizimle birlikte çalışacak elemanlarımıza düzenli aralıklar ile eğitim veriyoruz. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan organik temizleyiciler kullanıyoruz.

Firma olarak büyümeye ve daha fazla insanı, kurumu gerçek temizlik hizmeti ile tanıştırmaya kararlıyız. Temizliğe dair genel yargı hijyen getirmesi yönündedir. Elbette bunda haklılık payı olsa da, temizliğin kaliteli ve sağlığa zararlı temizleyiciler ile yapılmaması son derece önemlidir. Özellikle de evlerinizde evcil hayvan ya da küçük çocuk varsa, bu kıstas çok daha fazla önem taşımaktadır. kurulduğumuz günden bu yana hep en sağlıklı ve en güçlü organik temizleyiciler kullandık. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve güvenini kısa sürede kazandık. Amacımız bu memnuniyet ve güveni, büyüterek faaliyetlerimize devam etmek.

Sıkça Sorulan Sorular

Avantajları Nelerdir?

Firmamızın temel avantajları, maliyet avantajı ve firmaya özel esnek çalışma modelleridir. Sizlere her zaman için en uygun hizmeti ve kusursuz hizmeti ulaştırmak için çalışır. 

Kaç Yıldır Hizmet Veriyoruz?

Net Temizlik olarak 13 yılı aşkın süredir Türkiye'nin çeşitli bölgelerine hizmet veriyoruz. 

Hangi Bölgelere Hizmet Verir?

Net Temizlik Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hizmet sunmaktadır. 

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Fiyatlandırma firmanızın ihtiyacına özel planlanmaktadır. Bu nedenle belirli bir fiyat baremi belirtmek mümkün değildir. Keşif ve ön görüşmeden sonra fiyatlandırma sizlere yazılı olarak ulaştırılır. 

Keşif Gereklimi Keşif Ücreti Var Mı?

Keşiflerimiz tamamen ücretsizdir. Keşif yaptırmak zorunlu olmasada ihtiyaçları tam belirleyebilmek ve doğru hizmeti belirleyebilmek için önemlidir. 

Sadece Belirli Günler Çalışabilir miyim?

Bizler ile belirli periyotlar ile çalışabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık sözleşme modellerimiz bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacı olan belirli aralıklarla çalışma imkanımız bulunmaktadır. 

Net Temizlik

Sorularınız Varsa
Uzman Ekibimiz Yanınızda!

0 552 619 99 62

Temizlikte
Net Dokunuşlar