Pazartesi - Cumartesi : 07:00-19:00

Bize Ulaşın: 0 552 619 99 62

Profesyonel Dış Cephe Temizliği

Profesyonel Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizlikleri Nasıl Yapılır?

 

Binalarınızın dış cepheleri alüminyum, granit, siding ve diğer kompozit malzemelerden oluşmaktadır. Bu tarz kompozit malzemelerin temizlikleri uygun ekipman ve profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Uzman ekiplerce yapılacak olan dış cephe temizlik için öncelikle fizibilite çalışması yapılmalıdır. Cephenin durumu, hangi yöntemle temizlenmesi gerektiği ve hangi kimyasal maddelerin kullanılması gerektiği önceden belirlenmelidir. Yapılacak olan modelleme ile temizliğin en iyi şekilde yapılması için gerekli kimyasal maddeler seçilmektedir.

Dış cephelerde yapılacak olan temizlik işlemi tehlikeli olacağından uygun ekipman ve temizlik malzemeleri ile yapılmak zorundadır. Aksi durumda yaşayabileceğiniz kazalarla büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.

Kullanılacak ekipmanların yanında temizlik malzemelerinin kullanımı da oldukça önemlidir. Evlerinizde kullanacağınız temizlik malzemeleri ya da bilinçsizce kullanacağınız malzemeler ile hem istenilen temizlik elde edilemez hem de dış cephenize zarar verebilirsiniz.

 

Kaliteli Dış Cephe Temizliği

Uygun ve kaliteli dış cephe temizliği hizmetini  Net temizlik şirketi İstanbul’un birçok semtinde dış cephe temizliği hizmeti verebiliyor. Özellikle şirketlerin ve gökdelenlerin çokça bulunduğu semtlerde bu hizmete çok ihtiyaç olmaktadır. Ayrıca kış mevsiminde kar, yağmur, dolu gibi hava koşullarının etkisiyle oluşan sorunları ve daha sonrasında biriken tozlarla oluşan kirliliği temizlemek ve daha temiz bir cam yüzey elde etmek için bu hizmetten yararlanılmaktadır. Hizmet verilen semtler ise:

 

Adalar,

Arnavutköy,

Ataşehir,

Avcılar,

Bağcılar,

Bahçelievler,

Bakırköy,

Başakşehir,

Bayrampaşa,

Beşiktaş,

Beykoz,

Beylikdüzü,

Beyoğlu,

Büyükçekmece,

Çatalca,

Çekmeköy,

Esenler,

Esenyurt,

Eyüpsultan,

Fatih,

Gaziosmanpaşa,

Güngören,

Kadıköy,

Kağıthane,

Kartal,

Küçükçekmece,

Maltepe,

Pendik

Gibi bu bölgeler de dahil olmak üzere daha birçok semtte hizmet vermektedir. Böylece şirket daha çok müşterisine ulaşarak sektörde en iyi olma yolunda ilerlemektedir.